Vývoj moderní hudby je bytostně spjat s legendární řadou plně vybavených produkčních a koncertních hudebních stanic Akai Professional MPC, které pomohly zplodit nespočet hudebních žánrů a zároveň změnily tvář mnoha existujících. Jejich design byl mnohokrát napodoben, ale nikdy nebyl překonán. MPC nabízejí uživateli bezprecedentní workflow a intuitivní ovládací rozhraní – to vše protknuto moderními a žádanými funkcemi, které určují průmyslové standardy. Proč byste se měli spokojit s napodobeninami? Zkuste raději kontrolu nad svou kreativitou převzít pomocí MPC!

Co je nového u MPC

Přestože se MPC vracejí s přepracovanou funkčností, pracovní workflow, které stojí za jejich kultovní popularitou, zůstává. Takže co je nového u MPC? Zcela soběstačný provoz, nahrávání audio stop, spouštění klipů, time-stretching a pitch-shifting v reálném čase, hudební software MPC 2 a nejen to. Pamatujte – toto není jen nová generace MPC, jedná se o mezník v technologiích pro samostatnou hudební tvorbu.

Soběstačná produkční stanice

MPC tu není jen od toho, aby se stal obyčejným nástrojem pro vaši práci – dokáže ji totiž zlepšit! Produkční studia MPC X a MPC Live v sobě snoubí výhody a pohodlí dotykové obrazovky, plnohodnotnou funkcionalitu, soběstačnost a pro Akai Professional tolik ikonický formát 16 dotykově a rychlostně citlivých RGB padů. Výsledek? Atraktivní a samostatné řešení pro studiovou i živou produkci, které bylo pečlivě navrženo pro vaše osobité hudební vyjádření bez jakéhokoliv omezení.

Vícedotykové ovládání ve vysokém rozlišení

Dopřejte svým prstům spojení s neomezenými možnosti ovládacích prvků produkčních stanic MPC. Jejich kapacitní celobarvený vícedotykový displej se společně s adaptivním uživatelským rozhraním bez problémů – a v křišťálově vysokém rozlišení – přizpůsobí nabídce funkcí MPC. Ať už se jedná o funkce, jako jsou Grab, Pinch, editaci vlnových průběhů, kreslení MIDI eventů, programování krokového sekvenceru, vyhledávání a načítání samplů, nasazování efektů či precizní nastavení důležitých parametrů mixu, vše je zde možné ovládat intuitivně a jednoduše s feelingem, který znáte z chytrých telefonů a tabletů.

Nová koncepce ovládání

Podle toho, zda dáváte přednost práci v rámci jednoho kompaktního systému nebo sníte o volnějším a nespoutaném produkčním zážitku, MPC X a MPC Live je bez větší námahy možné proměnit ze zcela samostatného produkčního studia ve vysoce výkonné MIDI kontrolery.
Za účelem zcela soběstačného výkonu jsou MPC „poháněny“ softwarem MPC 2, který je připraven na všechny nároky studiové hudební produkce i živého vystupování. MPC X či MPC Live stačí připojit k počítači Mac nebo PC, MPC software načíst jako plug-in do vašeho DAW (nebo ho spustit jako samostatnou aplikaci) a dále už jen těžit ze schopností a tvůrčího potenciálu virtuálních nástrojů a efektů. Bez ohledu na preferovaný způsob využití, MPC nově definuje naše představy o ovládání hudební produkce a jednoduše dokáže vyhovět i těm nejpřísnějším požadavkům.

Uložiště & konektivita

MPC X a MPC Live jsou standardně dodávány s vestavěným 16GB microSD uložišťem.
V případě, že chcete bez připojení k počítači zahrnout do produkce i vlastní samply, oba modely nabízejí možnost rozšířit paměť prostřednictvím 2,5“ SATA disků – SSD nebo HDD. Kromě toho je přidávání zvuků a přístup do knihovny možné řešit pomocí vestavěného slotu pro SD kartu nebo pomocí USB flash disku.

Nekonečně mnoho zvuků, neomezená inspirace

MPC nástroje měly vždy oprávněnou pověst bohatého zdroje působivých a skvěle znějících zvuků. MPC X a MPC Live nejsou výjimkou. Díky předinstalované 10GB knihovně prvotřídního audio obsahu nabízí Vault 2.0 samply a kity předních světových tvůrců z oblasti sound designu. Kromě našich vlastních jsou zde také zvuky od značek CAPSUN ProAudio, MVP Loops, TOOLROOM, CR2 Records či Loopmasters.

Více

NESPOUTANÁ GENIALITA

Špičková hudební stanice pro účely beatové produkce

Standalone MPC — nepotřebujete počítač | 10.1" polohovatelný displej s vysokým rozlišením a multi-touch ovládáním | Použitelný také jako kontroler pro MPC 2 software | phono, nástrojové, mikrofonní a linkové vstupy | 8 konfigurovatelných CV/Gate výstupů pro integraci do širšího setupu | 16 ovladačů Q-Link s grafickými displeji | 2 MIDI vstupy a 4 MIDI výstupy | 16GB HDD (jeho součástí je více jak 10 GB zvukového obsahu) | 2GB RAM | Slot pro SD kartu | možnost rozšíření datové kapacity skrze 2,5“ SATA konektor (SSD nebo HDD disk) | 2 sloty USB-A 3.0 pro připojení flash disků nebo MIDI kontrolerů

Více Kde koupit

To nejlepší z odkazu MPC a dokonalost funkcí zaměřených na hudební produkci! MPC X zkrátka využívá zkušenosti všech předchozích nástrojů řady MPC a stává se skutečným „centrem“ hudební produkce budoucnosti. Ať už je váš styl jakýkoliv, MPC X v sobě kombinuje všechny důležité nástroje pro tvorbu napříč žánry. Kromě toho je doslova poháněn bezprecedentním zvukovým obsahem nativního softwaru MPC 2. Co z toho plyne? Bezkonkurenční workflow a soběstačné řešení pro vyjádření vaší nespoutané kreativity. 

Jasně svítící HD displej
Středem MPC X je 10,1“ vícedotykový, celobarevný a sklopný HD displej, který disponuje osmi uzamykatelnými polohami. Díky jeho možnostem se můžete ponořit do světa hudební produkce, která je řízena pomocí intuitivních gest a prostřednictvím největší obrazovky, se kterou kdy model řady MPC pracoval. 
Evoluce v ovládání


Preciznost stvořená pro potřeby tvůrčího toku – i takto by se dal popsat hardwarový arzenál MPC X, který doslova mění význam hudební produkční stanice. Šestnáct rychlostně a dotykově citlivých podsvícených RGB padů nabízí uživateli proslulou responzivitu MPC nástrojů. Tyto pady jsou schopné přesně reagovat na každou nuanci vašeho dotyku. Součástí uživatelského rozhraní je také 16 dotykově citlivých ovladačů Q-Links s OLED displeji. Tyto potenciometry lze otáčet o 360 stupňů a lze k nim – podle osobních potřeb uživatele –namapovat různé důležité parametry. V neposlední řadě pak 66 hardwarových tlačítek zajišťuje přímý přístup ke všem aspektům uživatelského rozhraní a otevírá tak prostor pro využití libovolného pracovního workflow.

Středobod vašeho studia 
MPC X je tlukoucím srdcem vaší tvůrčí práce. Díky souboru vstupů a výstupů studiové kvality můžete MPC snadno zapojit do vašeho stávajícího setupu. Osm symetrických výstupů je možné připojit prakticky k jakémukoliv studiovému vybavení, díky čemuž můžete signál vést i monitorovat takřka bez kompromisů. K rychlé integraci do vašeho systému nepochybně  rovněž poslouží vstupní XLR konektor, 6,3mm vysoko-impedanční vstup, 6,3mm symetrický vstup, RCA vstupy pro připojení DJského gramofonu, možnost aktivace phantomového napájení (+48V), přímý hardwarový monitoring, interaktivní VU metry, sluchátkové výstupy s konektory 3,5 mm a 6,3 mm a především pak také vysoké rozlišení signálu. 

Kontroler externích zařízení
Díky MPC X můžete velmi snadno využít potenciál všech vašich modulárních systémů – zvukových modulů, bicích automatů či syntezátorů. Ať už vám k tomu pomohou kvalitní zdroje řízení, „palubní“ MIDI rozhraní (2-in/4-out) či 8 konfigurovatelných CV výstupů, díky sekvenčním schopnostem MPC X převezmete plně kontrolu nad vaším externím zařízením. A navíc – díky dvěma vstupním USB 2.0 konektorům můžete k MPC X připojit rovněž externí klávesnice, myš nebo zařízení typu Generic USB MIDI. 

Nejdůležitější vlastnosti MPC X

 • Soběstačná produkční stanice – nemusí být připojena k počítači. Nativně vybavena hudebním softwarem MPC 2.
 • 10,1“ barevný vícedotykový displej
 • Pracuje také jako kontroler softwaru MPC 2, kompatibilní s Mac & PC
 • 16 dotykově citlivých ovladačů Q-Links s OLED displeji
 • 66 hardwarových tlačítek pro přímý přístup ke všem parametrům a funkcím softwaru MP 2.0
 • 4 volitelné vstupy: 2 kombinované XLR / 6,3 mm jackové konektory s možností zapnout phantomové napájení, 2 vstupy nástrojové úrovně; 6,3mm jackové konektory, RCA vstupy s uzemněním pro DJské gramofony
 • 8 výstupů: symetrické 6,3mm jackové konektory
 • Duální sluchátkové výstupy: 6,3 mm a 3,5 mm
 • 2 MIDI vstupy v plné velikosti, 4 MIDI výstupy v plné velikosti
 • 8 konfigurovatelných CV/Gate výstupů pro analogové ovládání modulárních přístrojů, jako jsou například klasické syntezátory 
 • Interní paměť 16GB (více než 10GB prvotřídního zvukového obsahu od sound designerů, jako jsou CR2, TOOLROOM, Loopmasters, CAPSUN ProAudio a další)
 • Možnost rozšíření paměti skrze  2,5“ SATA konektor (SSD nebo HDD)
 • 2 USB-A 3.0 sloty pro připojení flash disků nebo MIDI kontrolerů
 • Slot pro SD kartu (pro účely nahrávání samplů a projektů)

Specifikace & systémové požadavky

 • Režim kontroleru: Windows 8.1 nebo novější
 • Režim kontroleru: Mac OS X 10.10.5 nebo novější
 • MPC 2: Minimálně 2 GB volného místa na disku (20 GB pro veškerý obsah), minimálně 4 GB RAM (doporučeno 8GB), procesor alespoň Dual-core 2,5 GHz

Hmotnost

 • 5,66 kg

Rozměry:

 • Se sklopeným displejem: 87,3 mm x 504,5 mm x 424,4 mm
 • Se zvednutým displejem: 213,5 mm x 504,5 mm x 387,9 mm

 

Ke stažení:

Quickstart GuideZDATNÝ NOMÁD

Bezkonkurenční kombinace výkonu a přenositelnosti – přináší studio na koncertní pódia

Soběstačná produkční MPC stanice – nemusí být připojena k počítači | 7“ barevný vícedotykový displej | Interní dobíjecí lithium-iontová baterie| Linkové a phono vstupy | 2 páry MIDI vstupů a výstupů | Interní paměť 16GB (včetně více než 10GB prvotřídního zvukového obsahu) | 2GB RAM | Slot pro SD kartu | Možnost rozšíření paměti skrze 2,5“ SATA konektor (SSD nebo HDD) | 2 USB-A 3.0 sloty pro připojení flash disků nebo MIDI kontrolerů

Více Kde koupit

Moderní klasika. Skrze možnost napájení pomocí baterie MPC Live přidává k atraktivnímu workflow a průlomovým herním prvkům, které byly představeny společně s MPC Touch, také funkční soběstačnost. MPC Live je nativně vybaven přepracovanou verzí hudebního softwaru MPC 2, díky čemuž dává uživateli do rukou bezprecedentní a především „přenosnou kontrolu“ nad hudební produkcí ve studiu i na pódiu.


Řídící centrum ve vysokém rozlišení
Srdcem MPC Live je jasný celo-barevný 7“ vícedotykový kapacitní displej. Editace MIDI eventů, používání efektů, ovládání krokového sekvenceru, aranžování či samplování – nic z toho nebylo dříve možné provádět tak intuitivně jako teď.

Přenosný. Výkonný.
Mimořádná všestrannost MPC Live doslova stírá hranice mezi studiovou a koncertní produkcí. Kompaktní – v praxi otestované – šasi, plná funkčnost a vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie – to vše jsou atributy, které dávají slovům „tvořte kdekoliv“ hlubší význam a inspirují uživatele k bezprostředním a okamžitým tvůrčím výsledkům.

Pilíře MPC
MPC Live nabízí uživatelům ty nejžádanější funkce řady MPC, které jsou zde uspořádány doslova s chirurgickou přesností a s jediným cílem – vytvořit snadné a intuitivní workflow bez nesmyslů. Čtveřici dotykově citlivých potenciometrů lze i s velkým datovým enkodérem pohodlně namapovat k důležitým parametrům. Nekompromisní odezvu a bohatou expresivitu zajišťuje klasická šestnáctka rychlostně a dotykově citlivých padů s RGB podsvícením. Ovládací „arzenál“ MPC Live dotvářejí i další klasické pilíře řady MPC – funkce Note Repeat, Full Level, 16 Levels a příslušná transportní tlačítka.

Konektivita zajištěna
Bez ohledu na to, zda hledáte extrémně spolehlivou koncertní „mašinu“ nebo studiově zaměřenou produkční stanici, MPC Live lze díky značnému množství vhodně umístěných vstupů a výstupů bezproblémově integrovat do vašeho stávajícího systému. Pomocí 6 symetrických výstupů můžete MPC Live připojit k poslechovým monitorům, nahrávacímu zařízení či mixážnímu pultu. RCA vstupy s funkcí uzemnění dokáží „hostit“ DJské gramofony a vytvořit tak neomezený prostor pro sampling. Signál z mixů, syntezátorů či bicích automatů zase dostanete do MPC Live prostřednictvím dvojice symetrických vstupů s konektorem jack 6,3 mm. Díky vestavěnému sluchátkovému výstupu máte k dispozici „privátní odposlech“ svých mixů. S pomocí MIDI rozhraní 1-in/1-out můžete ovládat jakékoliv ze svých MIDI zařízení. MPC Live není jen řadovým prvkem vašeho systému, je jeho novým srdcem.

Nejdůležitější vlastnosti MPC Live

 • Soběstačná produkční stanice – nemusí být připojena k počítači. Nativně vybavena hudebním softwarem MPC 2. 
 • 7“ barevný vícedotykový displej
 • Pracuje také jako kontroler softwaru MPC 2, kompatibilní s Mac & PC
 • Interní dobíjecí lithium-iontová baterie
 • Volitelné vstupy: RCA vstupy s uzemněním pro DJské gramofony a symetrický stereo jack 6,3 mm
 • 6 konfigurovatelných symetrických výstupů s konektory jack 6,3 mm 
 • 3,5mm sluchátkový výstup
 • 2 páry MIDI vstupů a výstupů v plné velikosti 
 • interní paměť 16GB (více než 10GB prvotřídního zvukového obsahu od sound designerů, jako jsou CR2, TOOLROOM, Loopmasters, CAPSUN ProAudio a další)
 • možnost rozšíření paměti skrze  2,5“ SATA konektor (SSD nebo HDD)
 • 2 USB-A 3.0 sloty pro připojení flash disků nebo MIDI kontrolerů
 • slot pro SD kartu (pro účely nahrávání samplů a projektů)

Specifikace & systémové požadavky

 • Režim kontroleru: Windows 8.1 nebo novější
 • Režim kontroleru: Mac OS X 10.10.5 nebo novější
 • MPC 2: Minimálně 2 GB volného místa na disku (20 GB pro veškerý obsah), minimálně 4 GB RAM (doporučeno 8GB), procesor alespoň Dual-core 2,5 GHz

Rozměry

 • 424 x 224 x 69 mm

Hmotnost

 • 2,7 kg

Ke stažení

Težká váha v hudební produkci

Nejnovější verze uznávaného hudebního softwaru pracuje s možností nahrávání zvukových stop, s audio warpingem v reálném čase, přemisťováním audio a MIDI klipů metodou „drag & drop“ i s vylepšeným ovládáním pomocí technologie

Nové grafické rozhraní | Nahrávání zvukových stop | Ttime-stretching a pitch-shifting v reálném čase | Funkce Clip Program pro spouštění smyček a samplů
Přepracovaný layout mixážní sekce — fadery s nastavitelnou velikostí, adaptivní channel strip, okno vyhrazené pro úpravu audio stopy | Editační okno, upravitelné zobrazení vlnového průběhu
Pokročilé možnosti routingu — submixy, FX returny, podpora plug-inů s více výstupy | Efektivnější a přímočařejší workflow
Přemisťovaní audio a MIDI klipů metodou „drag & drop“ | Vylepšené ovládání Q-Link™

Více

Nové synonymum kreativity a mozek, který pohání MPC X a MPC Live bez ohledu na to, pracují-li jako samostatné produkční stanice nebo ve funkci kontrolerů – to je nová verze hudebního softwaru MPC 2 od Akai Professional. Tento špičkový produkční software v sobě  kombinuje 128stopý sekvencer, time-stretching v reálném čase, funkce pro spouštění klipů, pokročilé možnosti MIDI editace, VST kompatibilitu v režimu kontroleru, samostatně pracující standalone aplikaci na platformách Mac a PC, pokročilý sampling, funkce pro nahrávání a úpravu audio stop, bezproblémovou integraci do jiného DAW, nově navržené grafické uživatelské rozhraní a ještě mnohem více. Nezáleží na tom, zda se chcete osvobodit od hudební produkce vázané na potřebu počítače, a nebo potřebujete perfektní kontroler pro DAW, MPC 2 je tu proto, aby vám nabídl dokonalou adaptivitu, kreativitu i všestrannost. 

Clip Program
S funkcí Clip Program vám MPC 2 pomůže vylepšit workflow a vybudit vaši kreativitu. Spouštění smyček a samplů nyní v reálném čase pracuje s algoritmy pro time-stretching a pitch-shifting, s podporou „odpalovacích“ režimů Toggle/One Shot, s konfigurovatelnou barevností RGB padů, automatickou detekcí BPM a synchronizací tempa. Tato i další funkcionalita dělá z MPC 2 skutečně inspirativní tvůrčí platformu i nespoutaný nástroj pro živé vystupování. 

Kouzlo zvukových stop
V případě standalone režimu můžete s pomocí MPC 2 nahrát, upravovat a smíchat až 8 audio stop studiové kvality. V režimu kontroleru lze tento limit navýšit až na skvělých 128 zvukových stop. Pro nahrávání máte k dispozici veškeré důležité funkce, jako jsou možnost nahrávání více stop současně, volby pro monitoring (Off, On & Auto), monitoring skrze efekty, funkci Punch In/Out Recording nebo Record Start. Hudební producenti, muzikanti i performeři tak mají k dispozici plně funkční a soběstačné nahrávací zařízení.

Úprava zvuku
Zcela nová sada nástrojů pro úpravu zvuku dělá z MPC přelomový editační nástroj, který se může pochlubit intuitivním dotykovým ovládáním s pomocí gest. Nástroje, jako jsou Pointer, Eraser, Audition, Marquee nebo Scissors, lze ovládat s rychlostí a přirozeným feelingem, na který jsme zvyklí z chytrých telefonů a tabletů. Tímto způsobem můžete kontrolovat celou škálu úkonů pro zpracování zvuku (včetně funkcí Fade In, Fade Out, Reverse, Mute, či přizpůsobení Pitch a BPM) a přetvářet ho zcela podle svých potřeb. 

Nové uživatelské rozhraní
Nově zpracované grafické rozhraní softwaru MPC 2 ve velké míře zesiluje zážitek z jeho používání a ještě více zlepšuje uznávané workflow modelů řady MPC. S nově navrženým uspořádáním mixu, s upravitelnou velikostí faderů, adaptivním channel stripem, s vyhrazeným oknem pro úpravu zvukových stop či s nastavitelným zobrazením vlnového průběhu představuje MPC 2 dokonalou platformu pro ničím nespoutanou kreativitu. Jedná se o nezbytný soubor nástrojů, jejichž pomocí můžete hudební produkci ovládat s bezprecedentní chirurgickou přesností. 

Nejdůležitější vlastnosti softwaru MPC 2

 • Nové grafické rozhraní
 • Nahrávání zvukových stop
 • Time-stretching a pitch-shifting v reálném čase
 • Funkce Clip Program pro spouštění smyček a samplů
 • Přepracovaný layout mixážní sekce — fadery s nastavitelnou velikostí, adaptivní channel strip, okno vyhrazené pro úpravu audio stopy
 • Pokročilé možnosti routingu — submixy, FX returny, podpora plug-inů s více výstupy
 • Efektivnější a přímočařejší workflow
 • Přemisťovaní audio a MIDI klipů metodou „drag & drop“
 • Vylepšené ovládání Q-Link™
Specifikace & systémové požadavky
 • Režim kontroleru: Windows 8.1 nebo novější
 • Režim kontroleru: Mac OS X 10.10.5 nebo novější
 • MPC 2: Minimálně 2 GB volného místa na disku (20 GB pro veškerý obsah), minimálně 4 GB RAM (doporučeno 8GB), procesor alespoň Dual-core 2,5 GHz

Nově v MPC Software 2.3 1

Aktualizace MPC Softwaru na verzi 2.3 přináší řadu nových a výkonných funkcí, především pak trojici zcela nových virtuálních synth nástrojů: AIR Tubesynth, Bassline a Electric. 

Tubesynth
Tubesynth je emulace klasických vintage analogových polysynthů postavená na prověřené technologii analogového modelování převzaté z jiného velmi úspěšného nástroje značky AIR – synthu Vacuum Pro. Ovládání modulací stejně jako nastavení integrovaných efektů z dílny Air Music Tech je pečlivě navržené pro maximální pohodlí při práci na dotykových displejích nástrojů MPC Live a MPC X, stejně jako pro řízení pomocí MPC Q-link ovladačů.

Bassline
AIR Bassline přináší zvuk klasických mono synthů ovšem v moderním digitálním pojetí. Obsahuje celkem 4 integrované efekty od AIR Music Tech a také dvojici zkreslovacích Distortion algoritmů.

Electric
AIR Electric je věrnou emulací zvuku původních elektrických klavírů a pián.  

Autosampler
MPC bylo vždy synonymem pro sampling. MPC Software 2.3 vsak pozvedá tradiční techniky samplování na úplně novou úroveň, a to především díky zcela novému nástroji Autosampler. Ten umožňuje producentům i umělcům pohodlně a rychle zaznamenat zvuk jakéhokoli presetu z interních plug-inů i externích nástrojů a převést jej do podoby, se kterou pak mohou dále pracovat v Sampleru. Bez rozčilování, bez zdržování. S MPC 2.3 tak budete mít svou sbírku synth zvuků kdykoli po ruce.

Další vylepšení
MPC software přináší i další řadu nových funkcí a vylepšení z oblasti výkonu a workflow, díky nimž nastavuje nejen nové standardy, ale především směřuje ke zdokonalení toho nejzásadnějšího – vaší produkce. Díky funkci Crossfade Looping nyní můžete například v reálním čase „crossfadovat“ mezi samply přímo během přehrávání a real-time arpeggiator a phrase playery pak nabízejí ještě větší prostor pro kreativitu. Ať už tedy produkujete jakýmkoli způsobem, software MPC 2 Vám vždycky pomůže posunout se ještě dál.  

Zvuky

MPC nástroje měly vždy oprávněnou pověst bohatého zdroje působivých a skvěle znějících zvuků. MPC X a MPC Live přicházejí vybaveny 10GB knihovnou prvotřídních zvuků, které jsou okamžitě připraveny k veřejné produkci. V této knihovně najdete samply a kity od:

Videa

Jak na AKAI MPC X: Jak do MPC X nahrát sample?

Jak na AKAI MPC X: Update firmwaru & instalace MPC softwaru

Jak na AKAI MPC X: Tubesynth - MPC Software 2.3

Standalone Challenge: Bryan-Michael Cox

Standalone Challenge: Zaytoven

MPC Lounge: Drum Programming

MPC Lounge: Clip Launch

MPC Lounge: Audio Tracks

MPC Lounge: Audio Track & Clip Performance

MPC Live - Product Overview Video

MPC X - Product Overview Video

Melissa Reese | MPC Standalone Challenge

Scott Storch | MPC Standalone Challenge

Richard Devine | MPC Standalone Challenge

MPC Lounge: Playing with Ableton Link

MPC Lounge: Pairing Bluetooth MIDI Keyboards

Standalone Challenge: Wehbba

MPC Lounge: Easy Drum Layering Using Flatten Pad

MPC Lounge: Drum Warp

Artist Session: Dapayk & the Akai MPC Live

MPC Lounge: Pitch Shifting and Reverse Trails

Standalone Challenge: DJ Toomp

MPC X CV Tutorial

Standalone Challenge: Echo (Daddy Yankee, Fat Joe, Pitbull) on the MPC X

MPC Specialisté

Vyzkoušejte si MPC nástroje naživo

MPC specialisté jsou vyškolení odborníci, kteří vám kdykoli rádi na svých prodejnách představí, jak nástroje MPC fungují, pomohou s výběrem vhodného příslušenství, ale především vám budou k dispozici kdykoli budete potřebovat poradit se zprovozněním, instalací nebo při práci s vaším MPC.

Prodance
Osadní 799/26, 170 00 Praha 7
Tomáš Haberland
haberland@prodance.cz
+420 602 266 325
Profi-DJ
Košinova 3105/18a, 612 00 Brno
Petr Zouhar
petr@profi-dj.cz
+420 544 211 059
Šramus
U kasáren 1377/III., 293 01, Mladá Boleslav
Pavel Ernest
pavel@sramus.cz
+420 731 502 507
Music City
Ocelářská 937/39, 190 00 Praha 9
Jaroslav Velek
audio@music-city.cz
+420 800 708 807
Techhouse CZ
Cejl 40/107, 602 00 Brno
Oldřich Hróza
olda@techhouse.cz
+421 948 195 757
Pekra
Jeronýmova 88/9; 130 00, Praha 3
David Dragoun
dragoun@pekra.cz
+420 777 813 030
CMI
Kladská 1117/25, 500 03 Hradec Králové
Radovan Surna
radovan.surma@cmias.cz
+420 495 217 423
Hudební centrum
Průmyslová 944/25; Hradec Králové, 500 02
Václav Kunt
info@hudebnicentrum.cz
+420 495 267 337
Beat Space
Žitavského 521, 130 00 Praha 3
Pavel Kalina
info@musartedo.cz
+420 702 119 720
Kytary.cz
Mezi Vodami 23; 143 00 Praha 4
Jan Novotný
jan.novotny@kytary.cz
+420 277 008 556
Muziker
Einsteinova 18, OC Aupark, 851 01 Bratislava
Lukáš Fabian
lukas@muziker.sk
+421 263 520 171
On Board Music s.r.o.
Považská 18, 940 01 Nové Zámky
Robert Hubek
rhubek@on-board.sk
+421 905 366 876
Techhouse SK
Ovsištské námestie 1, 851 04 Bratislava
Juraj Grafik
juraj.grafik@techhouse.sk
+421 907 600 901
TM Sound, s.r.o.
Bytčianska 490/122, SK-010 03 Žilina
Miroslav Valovič
info@tmsound.sk
+421 905 170 297

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.